Simatek > O nas > Nasi partnerzy

DOBRA WSPÓŁPRACA
JEST NIEZBĘDNA DO 
OSIĄGNIĘCIA SUKCESU

LATA PRACY

Nasi partnerzy to starannie wybrani dostawcy usług. Wspólnie przepracowany czas pozwala nam na dokonywanie rzeczy wielkich. Nasz portfel partnerów jest otwarty, być może Ty i twoja firma dołączycie do nas. 

ALLMETAL

Allmetal działa na łódzkim rynku producentów i usługodawców branży przemysłowej. Wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw w zakresie budowy, modernizacji oraz naprawy maszyn, narzędzi i stanowisk montażowych.

 

IDEAL SERVICES

Rzadką kompetencją firmy Ideal-Services jest umiejętność budowania sprawnych i kompetentnych zespołów do realizacji projektów transferu technologii, maszyn linii produkcyjnych lub całych fabryk. Profesjonalizm firmy został doceniony przez międzynarodowe korporacje, dla których są pierwszym wyborem przy skomplikowanych i wymagających projektach relokacji. 

i-Robots

i-Robots jest to integrator automatyki przemysłowej. Zespół inżynierów angażuje się w działalność projektową związaną z robotyzacją oraz sterowaniem numerycznym CNC. W aplikacjach stosują sprawdzone podzespoły wiodących firm europejskich.

ul. Suwalska 25/27
93-176 Łódź


NIP: 725 179 61 29

 +48 601 075 740

 www@simatek.pl

Copryight by SIMATEK 2020 | projekt: www.wpoldodziewiatej.pl
wpoldodziewiatej